W dniach 11-12 września w bibliotece szkolnej odbędzie się giełda używanych podręczników.

W związku z organizacją giełdy używanych podręczników uczniowie, którzy posiadają używane podręczniki i chcieliby je sprzedać, proszeni są o dostarczenie ich do biblioteki szkolnej w dniach 8-9 września 2025r.
Do książki należy dołączyć następującą informacje:
- imię i nazwisko właściciela książki,
- klasa do które uczęszcza właściciel podręcznika,
- cenę książki.
Osoby, które przekazały książki na sprzedaż, będą mogły zgłosić się do biblioteki po pieniądze uzyskane ze sprzedaży albo odebrać niesprzedany podręcznik po przeprowadzonej giełdzie - w dniach 16-17 września br.
Organizatorzy:
Biblioteka Szkolna
Samorząd Uczniowski
