Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy - Zakończenie roku szkolnego
AKTUALNOŚCI

Szukaj

Baner

baner cały napis nazwy szkoły i logotypy powiatu i godło szkoły pd gp

e-Dziennik

Plan

plan_lekcji

Dokumenty

logo dokumenty szkoły

Samorząd

samorzad-uczniowski

Konkursy

Projekty

logo-projekty

27 czerwca 2025 r. zakończyliśmy rok szkolny. Ostatni dzwonek właśnie wybrzmiał, a to oznacza jedno – nadeszły upragnione 𝗪𝗔𝗞𝗔𝗖𝗝𝗘

zakonczenie 2025
Serdeczne gratulujemy wszystkim uczniom, którzy uzyskali promocję do następnej klasy i odebrali dziś świadectwa od swoich wychowawców. Wasz trud i wytrwałość opłaciła się. Szczególne gratulacje należą się tym, którzy zostali dziś nagrodzeni za wybitne osiągnięcia i zaangażowanie na rzecz szkoły. Najlepsza tegoroczna absolwentka branżowej szkoły I stopnia Kornelia Kurzeja odebrała z rąk Pani Dyrektor pamiątkowy medal ufundowany przez Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych.
Podziękowania należą się wszystkim nauczycielom za ich pracę i zaangażowanie oraz rodzicom za wsparcie i cierpliwość.
A uczniom życzymy aby ten letni czas był pełen radości, przygód i odpoczynku. Wróćcie pełni sił i gotowi na nowe wyzwania w nadchodzącym roku szkolnym!
Udanych wakacji!

Zobacz więcej
fotogaleria

#My_to_mamy

pracownia nowoczesnych technologii mobilna

Nasza baza dydaktyczna.

#Tego_uczymy

tego uczymy, nasze pracownie, pomoce dydaktyczne

Uczniowie tak ćwiczą swe umiejętności.

Szanowni Państwo,

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.