27 czerwca 2025 r. zakończyliśmy rok szkolny. Ostatni dzwonek właśnie wybrzmiał, a to oznacza jedno – nadeszły upragnione 𝗪𝗔𝗞𝗔𝗖𝗝𝗘

Serdeczne gratulujemy wszystkim uczniom, którzy uzyskali promocję do następnej klasy i odebrali dziś świadectwa od swoich wychowawców. Wasz trud i wytrwałość opłaciła się. Szczególne gratulacje należą się tym, którzy zostali dziś nagrodzeni za wybitne osiągnięcia i zaangażowanie na rzecz szkoły. Najlepsza tegoroczna absolwentka branżowej szkoły I stopnia Kornelia Kurzeja odebrała z rąk Pani Dyrektor pamiątkowy medal ufundowany przez Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych.
Podziękowania należą się wszystkim nauczycielom za ich pracę i zaangażowanie oraz rodzicom za wsparcie i cierpliwość.
A uczniom życzymy aby ten letni czas był pełen radości, przygód i odpoczynku. Wróćcie pełni sił i gotowi na nowe wyzwania w nadchodzącym roku szkolnym!
Udanych wakacji!
