Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy

Witaj szkoło
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1
im. Jana Pawła II w Dębicy
ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się dnia 1 września 2020r. (we wtorek) o godzinie 10.00 TYLKO DLA KLAS PIERWSZYCH na stadionie szkolnym.

Rozpoczęcie roku szkolnego klas pierwszych poprzedzi Msza św. w kościele p.w. Miłosierdzia Bożego o godzinie 9.00. Na Msze św. zapraszamy nauczycieli, rodziców i chętnych uczniów.

Zasady ogólne:

Na rozpoczęcie roku szkolnego może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Nie może przyjść osoba, która przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych.

Ze względu na sytuacje w rozpoczęciu roku szkolnego 2020/2021 wchodząc na teren szkoły/ obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką lub przyłbicą, dlatego prosimy, aby uczeń przychodząc do szkoły był zaopatrzony w środki osłony twarzy (maseczka). Po wejściu do szkoły trzeba zdezynfekować ręce. Należy zachowywać odpowiedni odstęp (co najmniej 1,5 m) od innych osób.

W trakcie spotkania z wychowawcami uczniowie uzyskają wszystkie ważne informacje dotyczące organizacji nauki, planu lekcji oraz wytycznych epidemiologicznych.

Uczniowie klas pierwszych, którzy będą uczestniczyć w rozpoczęciu roku szkolnego na stadionie szkolnym są zobowiązani do zachowania odpowiedniego odstępu co najmniej 1,5 m od innych osób. Po rozpoczęciu roku szkolnego uczniowie do odpowiednich sal przechodzą pod opieką wychowawcy.

Harmonogram:

klasasalawychowawcawejście do szkoły
1 A226p. Katarzyna Madejgłówne wejście
1 B230p. Barbara Stawarz - Schabgłówne wejście
1 C126p. Radosław Maksońgłówne wejście
1 D111p. Bernadeta Zalewskagłówne wejście
1 E311p. Barbara Porzuczekgłówne wejście
1 w115p. Tadeusz Ciakgłówne wejście

Pozostali uczniowie rozpoczynają naukę w szkole od środy. Plan lekcji zostanie im wysłany przez wychowawców poprzez dziennik elektroniczny. Uczniów klas II, III i IV prosimy o przestrzeganie wytycznych sanepidu, tj. do szkoły może przyjść wyłącznie osoba zdrowa, bez objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną. Nie może przyjść osoba, która przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych albo sama jest objęta kwarantanną lub izolacją w warunkach domowych. Wchodząc na teren szkoły/ obowiązuje konieczność zasłaniania ust i nosa maseczką lub przyłbicą. Uczeń przychodząc do szkoły powinien być zaopatrzony w środki osłony twarzy (maseczka). Po wejściu do szkoły trzeba zdezynfekować ręce. Należy zachowywać odpowiedni odstęp (co najmniej 1,5 m) od innych osób.

Uczniowie klas II, III i IV wchodzą do szkoły według harmonogramu wejść

KLASY II