ZBIÓRKA ZAKRĘTEK DLA RÓŻYCZKI w ZSZ Nr 1 im. J.P. II w Dębicy

Różyczka ma zaledwie dwa lata, ale już tak bardzo została doświadczona. Cierpi na dysplazję piszczelową kości, które choć są wzmacniane ortezą, ciągle się łamią. Nawet trudno sobie wyobrazić, jaki wielki to ból dla tak małego dziecka. Jedynym ratunkiem dla Róży jest operacja, która jest bardzo kosztowna. Wszystko w naszych rękach !

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy i Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 w Dębicy z placówkami Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka” organizuje zbiórkę nakrętek dla małej Różyczki.

Nakrętki przyjmowane są w siedzibie MOPS w Dębicy, przy ulicy Akademickiej 12, w godz. od 7:30 do 15:30 w pokoju nr 26 oraz placówkach Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka” w godz. od 12:00 do 18:00 na ulicy Sienkiewicza 1, Krakowska 90, Matejki 7. W naszej szkole zorganizowana jest zbiórka pieniędzy oraz zakrętek, które należy składać w pokoju pedagogów szkolnych. Akcja trwa do 30 października.

Tekst: Organizatorzy