18 maja -100.rocznica urodzin Jana Pawła II - naszego Patrona

W hołdzie Janowi Pawłowi II

6 kwietnia 2006 – jest to dla Naszej Szkoły jedna z najważniejszych dat nadanie szkole imienia. Od tego wydarzenia, któremu przewodniczył Ks. Biskup Marian Duś, absolwent naszej szkoły z roku 1956, nosimy imię Jana – Pawła II.Jest to dla nas chluba, ale i wyzwanie. Wszyscy powinniśmy być wierni naukom Naszego Wielkiego Patrona. W naszym codziennym życiu musimy przestrzegać zasad i wdrażać w nasze życie wskazówki Jana Pawła II.

18 maja 2020 roku odchodzimy 100 rocznicę urodzin Naszego Patrona. Dziękujemy Ci Janie Pawle II za to, że Byłeś prawdziwym Polakiem, że Swoim życiem uczyłeś nas wszystkich prawdziwej Polskości. W hołdzie naszemu Wielkiemu Patronowi dedykujemy Jego ulubiony utwór ,,Barka”. Wykonanie nasze jest amatorskie, ale wynika z głębi serca. Zapraszamy do wysłuchania.

Tekst: Bożena Zielińska