Miłość dociera wszędzie… Koncert Charytatywny

W Domu Kultury „Mors” odbył się koncert charytatywny dla chorego Gabrysia, na który została zaproszona nasza szkoła. Uczennice i uczniowie wystąpili w dwóch pokazach mody, przygotowanych pod kierunkiem Haliny Brzeskiej i Lucyny Zagórskiej. Występy zostały przyjęte przez publiczność zgromadzoną na sali gromkimi brawami. Dziękujemy młodzieży, zwłaszcza pierwszoklasistom, za duże zaangażowanie podczas prób i pokazów, dla których było to pierwsze wyjście poza szkołę. „Mechanik” reprezentowali: Julia Łukasik ICg, Izabela Brzeska, Kamila Ligęzka, Kacper Olech, Jakub Łętek, Nataniel Kosowski IBg, Oliwia Mytkoś, Patrycja Kubek IDp, Martyna Skiba, Karolina Kocół, Sabina Śnieg IID oraz Kinga Czaja IBg – makijaż i fryzury.

Miłość dociera wszędzie… Koncert Charytatywny

Tekst i zdjęcia: opiekunowie