ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 IM. JANA PAWŁA II W DĘBICY LAUREATEM KONKURSU #OSEWyzwanie – Przyznano nam 48 nowych komputerów!?????

W konkursie #OSEWyzwanie mogły wziąć udział szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Zadaniem uczestników było przesłanie pracy plastycznej pt. „Smart Szkoła”, wykonanej w dowolnej technice. Dodatkowo warunkiem udziału w konkursie było zgłoszenie szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. W konkursie wzięło udział 1606 szkół z całej Polski w- nie mogło więc zabraknąć i naszej szkoły! A nagrodą były mobilne pracownie multimedialne, dzięki którym lekcje informatyki będą jeszcze ciekawsze i przyjemniejsze. Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że nasz szkoła została jednym z laureatów tego wspaniałego konkursu, przyznano nam w sumie 48 nowych komputerów! Jesteśmy JEDYNĄ szkołą ponadpodstawową z powiatu dębickiego, która została nagrodzona w tym ogólnopolskim, prestiżowym konkursie, nad którym patronat sprawuje Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Ministerstwo Cyfryzacji.

W szkole zostaną utworzone DWIE NOWE PRACOWNIE z których będą mogli korzystać nasi uczniowie, bogacąc swoją wiedzę zwłaszcza z zakresu informatyki, ale również teleinformatyki, grafiki i przedmiotów pokrewnych. Nowe laptopy wspaniale wzbogacą naszą dotychczasową bazę i z pewnością pomogą naszym uczniom rozwijać horyzonty! #OSEWyzwanie, #BrawoMy! #Mechanik #MamyTo!

Tekst i zdjęcia K. Borkowska