Rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego “Dobry zawód - pewna przyszłość” dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych Powiatu Dębickiego

W naszej szkole odbył się konkurs fotograficzny “Dobry zawód - pewna przyszłość” dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych Powiatu Dębickiego. Celem konkursu było promowanie kształcenia zawodowego oraz prezentacja talentów i umiejętności fotograficznych uczestników.

Na adres mailowy otrzymaliśmy wiele interesujących prac. Wybór najlepszych był bardzo trudny, ponieważ wiele z nich cechowało się dobrym pomysłem, ciekawym kadrem i dużym zaangażowaniem uczniów.

Po obradach komisji konkursowej postanowiono nagrodzić następujących uczestników:
I MIEJSCE MACIEJ CHOMA Szkoła Podstawowa nr 3 w Dębicy
II MIEJSCE MACIEJ WOJNARSKI Szkoła Podstawowa nr 3
III MIEJSCE IZABELA KNYCH Szkoła Podstawowa w Czarnej
WYRÓŻNIENIE: JAKUB ZAUCHA Szkoła Podstawowa nr 5
WYRÓŻNIENIE: JUSTYNA RYCZEK Szkoła Podstawowa nr 5
WYRÓŻNIENIE: WIKTORIA BIELATOWICZ Szkoła Podstawowa nr 5

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Wszyscy nagrodzeni uczniowie będą mogli odebrać drobne upominki w szkole, do której uczęszczają od najbliższego czwartku. Dziękujemy Stowarzyszeniu Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 “SZANSA” za ufundowanie nagród.

Tekst: Katarzyna Madej