Nasi uczniowie wywalczyli wyróżnieni w VI Konkursie Plastycznym i Fotograficznym

Dnia 26 listopada 2019 r. w Starostwie Powiatowym w Dębicy odbyło się podsumowanie VI Powiatowego Konkursu Plastycznego „Moje spotkanie z przyrodą” i VI Powiatowego Konkursu Fotograficznego „PRZYRODA POWIATU DĘBICKIEGO”. Organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Dębicy, a współorganizatorem firma Kronospan HPL Sp. z o. o. w Mielcu.

Do konkursu z naszej szkoły zgłosiło się kilkanaście osób w obu kategoriach. W tym roku zgłoszonych prac ogółem było około 40. Wyróżnienie wywalczył w kategorii plastycznej uczeń klasy 1Cp Michał Skwira. W kategorii fotograficznej wyróżnienie zdobyła uczennica klasy 2C Edyta Skiba. Pan Piotr Chęciek, starosta powiatu dębickiego, wręczył laureatom i wyróżnionym dyplomy, natomiast Pan Tomasz Tabor, dyrektor Kronospan HPL Sp. z o. o. w Mielcu, wręczył nagrody upominkowe.

Prace konkursowe były na wysokim poziomie zarówno w kategorii przedszkolnej jak i szkół średnich. Zachwycił nas „Ul pszczeli”, wykonany w projekcie 3D przez przedszkolaków. Zdjęcia fotograficzne ukazały powiat dębicki w całej krasie, zarówno w barwach wiosennych jak i jesiennych. Wszystkim wyróżnionym i laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekun: Bernadetta Bieniasz-Erazmus