„Sadzenie drzew miododajnych - sposobem na ochronę bioróżnorodności w województwie podkarpackim”

Pod takim hasłem odbyła się kolejna akcja sadzenia drzewek na rzecz ochrony środowiska, która miała miejsce w Straszęcinie. Nasza szkoła również włączyła do niej. Reprezentowali ją Olaf Bartnik i Wojciech Madej- uczniowie klasy 3 CD pod opieką Pani Doroty Stefan. Była to doskonała okazja by małymi krokami przyczynić się do dbania o naszą planetę i zwiększenia świadomości jak ważne są dla nas pszczoły. Na koniec akcji wicestarosta Pan Adam Pieniążek podziękował opiekunom i młodzieży za włączenie się do tej akcji.

Tekst: Dorota Stefan