KAROLINA LACH I WIKTORIA DAMIAN FINALISTKAMI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU SZKÓŁ MODY W RZESZOWIE

Klasy technik informatyk i technik teleinformatyk zostały objęte patronatem przez firmę Cheeloo

Miło nam poinformować, że w dniu 19-02-2020 nasza szkoła podpisała umowę patronacką z firmą Cheeloo. Patronat będzie obejmował nowo powstałe klasy technika informatyka i technika teleinformatyka. W spotkaniu inaugurującym współpracę pomiędzy firmą, a naszą szkołą obecni byli z naszej strony pani dyrektor Bożena Zielińska, pan wicedyrektor Wiesław Przybysz oraz pan Jacek Parys. Ze strony firmy Cheeloo właściciele firmy (Jan Turczyn, Paweł Maduzia) oraz pozostali wspólnicy i kierownictwo.

Mamy nadzieję na owocną współpracę z firmą Cheeloo.