Dnia Patrona Szkoły połączony z Dniem Edukacji Narodowej

Serdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców, Nauczycieli, a w szczególności Nauczycieli Emerytów 16 października na obchody Dnia Patrona Szkoły połączone z Dniem Edukacji Narodowej.

8.30 Spotkania klas z Wychowawcami,
9.00 Msza Św. w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Dębicy,
10.15 Uroczysta akademia w dużej sali gimnastycznej,połączona z pasowaniem uczniów klas pierwszych.

Za rok o tej porze będziemy obchodzić jubileusz 80-lecia istnienia szkoły. Po uroczystościach związanych z Dniem Patrona Szkoły planujemy spotkanie w gronie nauczycieli uczących oraz tych, którzy są już na emeryturze.

Drodzy Nauczyciele Emeryci! Liczymy na Waszą obecność i rozmowę o tym, jak zmieniała się szkoła w czasie, gdy Wy w niej pracowaliście. Chcielibyśmy wysłuchać Waszych wspomnień oraz oglądnąć zdjęcia i pamiątki, które zechcecie nam pokazać.

Szeroko otwieramy przed Wami drzwi naszej szkoły, zapraszamy i liczymy na Waszą obecność!!!