ŹRÓDEŁKO WODY PITNEJ W MECHANIKU

23 października nasza szkoła została obdarowana Źródełkiem wody pitnej od Wodociągów Dębickich. Uroczystego przekazania urządzenia dokonał Burmistrz miasta Dębicy - pan Mariusz Szewczyk i prezes Wodociągów Dębickich - pan Jacek Gil.

Podczas uroczystego przekazania pan prezes podkreślił rangę współpracy Wodociągów Dębickich z naszą szkołą. Zaznaczył, że już od czterech lat wspólnie jesteśmy współorganizatorami happeningu w Galerii Dębickiej z okazji Światowego Dnia Wody.

ŹRÓDEŁKO WODY PITNEJ W MECHANIKU

Młodzież Mechanika, by podkreślić swoją wdzięczność, włożyła „wyprodukowane” w naszej szkole koszulki z napisem „WYBIERAM DĘBICKĄ KRANICZANKĘ”.

Podarowane Źródełko wpisuje się w ideę propagowania zdrowych nawyków żywieniowych młodych ludzi.

Na koniec tej uroczystości pan prezes został poddany testowi. Poproszono go o wskazanie Dębickiej Kraniczanki spośród trzech wód, które miał okazję spróbować. Tak jak przypuszczaliśmy – pan prezes rozpoznał „swoją” wodę bez żadnych problemów.

Panu Prezesowi i Wodociągom Dębickim serdeczne dziękujemy.

TEKST: Marzena Rzucidło-Kołtun
ZDJĘCIA: Anna Zięba