IV Międzynarodowe Targi Tekstylne FAST TEXTILE

W czwartek 16 listopada 2017 roku uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w IV Międzynarodowych Targach Tekstylnych FAST TEXTILE w Warszawie.

Udział w Targach był dla nas świetną okazją do poznania trendów na sezon wiosna/lato 2018 oraz dał możliwość zapoznania się z najnowszymi technologiami, tkaninami, tekstyliami, dodatki, czy maszynami wykorzystywanymi w przemyśle odzieżowym.

IV Międzynarodowe Targi Tekstylne FAST TEXTILE

W trakcie zwiedzania mieliśmy możliwość udziału w licznych pokazach m.in. plotera, cuttera służącego do automatycznego rozkroju tkanin, a także w warsztatach zdobienia odzieży pasmanterią. Dla spragnionych nowinek branżowych, w trakcie całego dnia była możliwość skorzystania z krótkich prelekcji, dotyczących mody i przemysłu odzieżowego.

Opiekunowie: Halina Brzeska
Halina Nowak