POWIATOWY KONKURS POEZJI RELIGIJNEJ

16 listopada w Domu Kultury „Kosmos” w Dębicy odbył się Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej. Uczniowie szkól ponadgimnazjalnych oceniani byli przez jury w składzie : Monika Wenta, aktorka Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie, Maciej Małozięć, dyrektor Katolickiego Centrum Edukacyjnego „Kana” w Dębicy oraz Aneta Wiater, kulturoznawca o specjalizacji teatralnej, pracownica MOK w Dębicy.

Naszą szkołę reprezentowali : MARCELINA KUSIBAB w utworze Juliana Tuwimapt: „ LITANIA” i FILIP CISZEK w utworze Józefa Tischnera – „JAK ŻYĆ? CZY WARTO I NALEŻY DOBRZE CZYNIĆ”.

POWIATOWY KONKURS POEZJI RELIGIJNEJ

Monika Wenta, która ogłaszała wyniki, w imieniu jury złożyła podziękowania wszystkim uczestnikom, instruktorom i opiekunom artystycznym oraz organizatorom i fundatorom nagród za przygotowanie spotkania i jego sprawny przebieg.

Marcelinie i Filipowi gratulujemy udanych występów, a paniom Małgorzacie Jasińskiej i Ewie Regule dziękujemy za merytoryczne przygotowanie młodzieży do trudnej sztuki recytacji.

Tekst:Marzena Rzucidło-Kołtun