Wyróżnienie na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Szyciu dla naszej uczennicy Dagmary Wajsler

Dnia 16 marca 2018 roku w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Szyciu. W konkursie wzięły udział szkoły z Polski oraz ze Słowacji. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice technikum o profilu technik technologii odzieży: Anna Czuchra i Dagmara Wajsler. Zadaniem uczestników było uszycie sukienki w ciągu 5 godzin. Rywalizacja pomiędzy uczestnikami była duża, wszystkie sukienki się podobały i jury składające się z wykładowców SAPU oraz przedstawicieli firm Husqvarna i Ariadna mieli trudny wybór. Wśród nagrodzonych znalazła się nasza uczennica Dagmara Wajsler, która zdobyła wyróżnienie i nagrodę rzeczową od Firmy Ariadna.

Dagmarze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Tekst i zdjęcia: Halina Brzeska