Pokaz mody podczas Mikołajkowego Koncertu Charytatywnego

W dniu 6 grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mikołajkowym Koncercie Charytatywnym dla dzieci niepełnosprawnych organizowanym przez Centrum Wolontariatu Dzieci i Młodzieży Gminy Dębica. W programie koncertu był występ Juli Jaroszewskiej, Kuby Wolskiego, grupy tanecznej Simply Swagg oraz liczne konkursy, zabawy, pokazy mody i wokalne.

Pokaz mody podczas Mikołajkowego Koncertu Charytatywnego

Uczennice kierunku odzieżowego wystąpiły w dwóch pokazach mody prezentując kolekcje "Złota Noc", "Klasyczna Prowokacja" oraz "Pomiędzy Kolorami". Kolekcje te były finalistkami Ogólnopolskich Konkursów Szkół Mody w ubiegłym roku szkolnym.

W roli modelek wystąpiły: Klaudia Nykiel, Małgorzata Kocół, Karolina Klabacha, Wiktoria Miela, Wiktoria Damian i Kamila Dolot.

Tekst i zdjęcia: Halina Brzeska