Kwesta na rzecz PCK w Dębicy

Kwesta na rzecz PCK w Dębicy

30 kwietnia 2017 roku 18 uczniów naszej szkoły włączyło się w charytatywną kwestę uliczną organizowaną przez Oddział Rejonowy PCK w Dębicy. Celem tej akcji było zbieranie pieniędzy na wakacyjny wyjazd dzieci , które znajdują się w trudnej sytuacji finansowej.

Już drugi rok z rzędu nasi uczniowie jako pierwsi ze wszystkich szkół dębickich wychodzą z puszkami do ludzi dobrej woli i torują drogę następnym wolontariuszom .

Szczególne podziękowania należą się uczniom z klasy 3D (Krystian Bielatowicz, Łukasz Siembab, Marcin Bobowski, Adrian Mroczek, Jacek Gac, Seweryn Strzępek, Damian Bartkowicz, Paweł Stanek, Karol Żurowski, Tomasz Kosztyło, Mikołaj Mazur ) i klasy 3F (Ewelina Gierula, Żaneta Ćwik, Natalia Ciak, Patryk Berlik, Patryk Smołucha, Kacper Staniec, Jakub Szewczyk ), którzy pomimo długiego weekendu majowego znaleźli czas, by pomóc innym.

Tekst: Marzena Rzucidło-Kołtun