Najlepsi w powiecie wyróżnieni

Najlepsi w powiecie wyróżnieni

22 czerwca w I Liceum Ogólnokształcącym w Dębicy odbyło się Podsumowanie Osiągnięć Edukacyjnych Powiatu Dębickiego 2016/2017. Wśród 20 najzdolniejszych uczniów szkół ponadgimnazjalnych znaleźli się wychowankowie naszej szkoły: Jakub Zbarachewicz z kl. 3D - Finalista III Podkarpackiej Olimpiady Energetycznej w Krośnie oraz Gabriela Kazak z kl. 4E wyróżniona w XXIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodych Krawców i Projektantów im. Małgorzaty Zaręby "MAŁA PĘTELKA" w Poznaniu. Uczniowie odebrali z rąk Pana Starosty dyplomy i gratulacje.

Uroczyste spotkanie stało się również okazją do wręczenia siedmiu Nagród Starosty Powiatu Dębickiego dla nauczycieli, którzy żegnają się w tym roku z zawodem. Pan Starosta dziękował również naszym nauczycielom: pani v-ce dyr. Renacie Zielińskiej, pani Halinie Jabłońskiej oraz panu Wiesławowi Golonce.

Uczniom wyróżnionym przez Pana Starostę gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

TEKST: Katarzyna Madej
ZDJĘCIA: Zdjęcia pobrane ze strony Powiatu Dębickiego