I Podkarpacki Turniej Budowlany Monterów Systemów Suchej Zabudowy

I Podkarpacki Turniej Budowlany Monterów Systemów Suchej Zabudowy

W dniu 05.02.2016 roku w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Rzeszowie odbył się I Podkarpacki Turniej Budowlany Monterów Systemów Suchej Zabudowy. W turnieju naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3h: Krzysztof Kurzeja i Paweł Wroński. Uczniów przygotował Waldemar Grzybek. A opiekę nad nimi sprawował nauczyciel Bogdan Kochanowski.

Turniej składał się z części teoretycznej, gdzie uczniowie rozwiązywali test i praktycznej. W części praktycznej mieli za zadanie postawić ściankę z płyt g-k według załączonej dokumentacji.

Prace młodzieży oceniało jury składające się z przedstawicieli sponsorów Firmy Rigips. W swoich ocenach Jury brało pod uwagę takie aspekty jak: zgodność wzoru z dokumentacją, estetykę wykonania, precyzję dopasowania poszczególnych elementów, staranność wykonania spoin oraz precyzję obróbki krawędzi.

W rywalizacji dziesięciu szkół budowlanych z województwa podkarpackiego uczniowie naszej szkoły zajęli IV miejsce otrzymując dyplom oraz nagrody.

Opracował: Bogdan Kochanowski