II MIEJSCE W KONKURSIE „WIEDZA O POLSKIM CZERWONYM KRZYŻU I HONOROWYM DAWSTWIE KRWI”

27 października 2015roku w domu Kultury „KOSMOS” odbyła się IV edycja konkursu pt.: „Wiedza o Polskim Czerwonym Krzyżu i honorowym dawstwie krwi”.

W tym konkursie wzięli udział uczniowie, którzy włączają się w pracę Szkolnego Koła PCK i HDK. Agata Jędrzejczyk, Wioleta Mroczek i Jakub Zbarachewicz z klasy 2D wykazali się dużą wiedzą o historii Polskiego Krzyża i krwiodawstwa i wśród szkół ponadgimnazjalnych wywalczyli zaszczytne drugie miejsce.

Z rąk zasłużonego działacza PCK, odznaczonego Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski pana Zbigniewa Szurka odebrali dyplom oraz wartościowe nagrody.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Tekst: Marzena Rzucidło-Kołtun