ZAJĘCIA PRAKTYCZNE UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 W FIRMIE VENTOR
ZAJĘCIA PRAKTYCZNE UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ ZAWODOWYCH NR 1 W FIRMIE VENTOR

Uczniowie klasy II I III zasadniczej szkoły zawodowej w zawodzie monter izolacji przemysłowych oraz blacharz izolacji przemysłowych od 19.05.2015 rozpoczęli zajęcia praktyczne w Firmie VENTOR.

Wyróżniający się uczniowie uczestniczą w procesie produkcyjnym pod opieką naszych nauczycieli zawodu oraz pracowników firmy.

Uczniowie naszej szkoły mają możliwość zapoznania się z funkcjonowaniem zakładu pracy, obiegiem dokumentacji oraz biorą udział w procesie produkcyjnym na nowoczesnych maszynach blacharskich.

Zdobyta wiedze i umiejętności podczas kształcenia na Warsztatach Szkolnych wykorzystują podczas wykonywanych prac.

Firma VENTOR ufundowała uczniom odpowiednie obuwie robocze, koszule firmowe oraz zabezpieczyła Ich w sprzęt ochrony osobistej zgodny z bardzo rygorystycznymi wymogami BHP obowiązującymi na zakładzie pracy.

Opracowała: Tadeusz Ciak