Pożegnanie klas maturalnych
Pożegnanie klas maturalnych

Jak co roku pożegnaliśmy klasy maturalne. W roku szkolnym 2014/2015 ukończyło naukę w naszej szkole około dwustu Abiturientów.

Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w kościele Miłosierdzia Bożego. Następnie maturzyści i goście zgromadzili się na dużej sali gimnastycznej. Zobaczyli spektakl przygotowany przez szkolną grupę teatralną CDN pt. „Okna, buty i kremówki…”.

„Abiturientów pożegnała pani dyrektor B. Zielińska, życząc im powodzenia na maturze oraz w życiu rodzinnym i zawodowym. W imieniu wychowawców klas maturalnych zabrała głos pani Grażyna Waśko, przypomniała o nauczaniu Patrona naszej szkoły. Natomiast Jasiek Leja w imieniu maturzystów podziękował nauczycielom za trud nauczania oraz życzył koleżankom i kolegom powodzenia w dorosłym życiu.

Były chwile wzruszenia, łzy, kwiaty, podziękowania.

Tak zakończył się ostatni dzień w szkole rocznika ?97. Żegnamy Was i życzymy powodzenia na maturze i egzaminach zawodowych. Zapraszamy do naszej szkoły.

Zespół teatralny w składzie:
Rafał Grzyb, Bartosz Juchno, Patrycja Papiernik, Natalia Strózik, Justyna Dąbrowska, Izabela Ochab, Dominika Pociask.

Zespół muzyczny w składzie:
Eryk Haptaś, Dawid Sobczyk, Michał Mroczek, Dominik Kurnyta, Wojtek Niemiec, Sławomir Cieślikowski.

Tekst: Małgorzata Jasińska i Ewa Reguła
Zdjęcia: Dominika Jezuit i Klaudia Witkowska