Firma patronacka RUFUS ufundowała ubrania dla naszych operatorów obrabiarek skrawających

Firma patronacka RUFUS ufundowała ubrania dla naszych
operatorów obrabiarek skrawających

W dniu 16 stycznia 2014 r. w Sali konferencyjnej na Warsztatach Szkolnych Zespołu Szkół Zawodowych Nr1 im. Jana Pawła II w Dębicy nastąpiło wręczenie ubrań roboczych uczniom klasy If w zawodzie Operator obrabiarek skrawających.

Ubrania zostały ufundowane przez firmę patronacką RUFUS. Ubrania wręczali uczniom Pani Dyrektor ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy mgr Bożena Zielińska oraz Prezes firmy RUFUS mgr Grzegorz Wilk.

Firma RUFUS jest partnerem szkoły w zakresie kształcenia naszych uczniów w klasach o profilu mechanicznym oraz obróbki skrawaniem.

W firmie tej uczniowie odbywają zajęcia praktyczne oraz staże. Dzięki współpracy z firmą RUFUS Szkoła jest doposażana w narzędzia i urządzenia niezbędne do prawidłowej realizacji szkolenia.

Dzięki współpracy z takimi firmami jak RUFUS, BRATEX, TABOR, PROGRAFIX, VENTOR i inne Szkoła ciągle poszerza ofertę edukacyjną dla uczniów z Powiatu Dębickiego.

Uczniowie po ukończeniu szkoły są zatrudniani w tych firmach.

Tekst: Krzysztof Wójcik