Joanna Wiącek laureatką konkursu „Wolontariusz Roku 2018 Ziemi Dębickiej”

Konkurs „Wolontariusz Roku 2018 Ziemi Dębickiej” jest okazją do docenienia tych, którzy na co dzień pomagają bezinteresownie innym. Promuje też dębicki wolontariat.

Znamy już wyłonionych laureatów. Miło nam poinformować, iż 7 grudnia w DKiK Kosmos na uroczystej „Gali Wolontariatu” nasza uczennica kl. 3D Joanna Wiącek została laureatką tego wspaniałego konkursu. Gratulacje!!!

Szkolne Eliminacje XLII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej

Cieszymy się, iż wolontariat ziemi dębickiej tak prężnie działa i mamy wielu laureatów. Jest nam niezmiernie miło, że mimo wielu własnych obowiązków tworzycie i organizujecie wiele szlachetnych celów. Wolontariat - to bezpłatne, dobrowolne i świadome działanie na rzecz innych ludzi, wykraczające poza więzi rodzinne, koleżeńskie i przyjacielskie. Wasze zaangażowanie i chęć do pracy budzą nasz podziw i szacunek. Jesteśmy wdzięczni.

Z okazji Waszego Święta, wszystkiego co piękne!

Tekst: Bernadetta Bieniasz-Erazmus