15 marca 2019 reprezentacja ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy zajęła
I miejsce w halowej piłce nożnej chłopców.

POWIATOWA LICEALIADA CHŁOPCÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
Na zdjęciu od lewej stoją: mgr Wojciech Maruszak – nauczyciel wychowania fizycznego, Kamil Knych 2C, Mateusz Ostaszewski 4F, Konrad Papiernik 4B, Robert Kilian 4F.
W dolnym rzędzie od lewej: Tomasz Giermata 1A, Krystian Marczyk 4C, Dawid Kliś 4C, Dawid Grotkowski 3D.

Wyniki reprezentacji naszej szkoły podczas gier:
W grupie B: ZSZ Nr 1 Dębica – ZS nr 2 Dębica: 1-0, ZSZ Nr 1 Dębica – I LO Dębica: 1-1. ZSZ Nr 1 Dębica – II LO Dębica 0-0. Pozostałe mecze w tej grupie: I LO Dębica - II LO Dębica: 2-0. ZS nr 2 Dębica - II LO Dębica 7-0. I LO Dębica - ZS nr 2 Dębica 0-1.

Tabela grupy B:
I m ZS Nr2 Dębica - 6 pkt. 8-1 br, finał, mecze od 1 do 4m.
II m ZSZ Nr1 Dębica - 5 pkt. 4-1 br, finał, mecze od 1 do 4m.
II m I LO Dębica - 4 pkt. 3-2 br.
IV m II LO Dębica - 1 pkt. 0-9 br.

Strzelcy bramek ZSZ Nr 1: Dawid Grotkowski 3D (2 bramki), Krystian Marczyk 4C (1 bramka), Tomasz Giermata 1A ( 1 bramka).

W grupie A najlepiej zaprezentowały się szkoły ZSE Dębica I m i Szkoła Rzemieślnicza Pilzno II m, które weszły do grupy finałowej. Rozstawienie meczy w grupie finałowej: 1 mecz: Im gr B – II m gr A. 2 mecz Im gr A – II m gr B. ( w ostatecznym rozstrzygnięciu grupy finałowej liczyły się bezpośrednie pojedynki szkół w swoich grupach).

Wyniki meczy grupy finałowej miejsca 1-4 : ZS nr 2 Dębica – Szkoła Rzemieślnicza Pilzno:1-0. ZSZ Nr 1 Dębica – ZSE Dębica: 2-0.

POWIATOWA LICEALIADA CHŁOPCÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ
W wyniku rozegranych meczy w grupie finałowej szkoły zajęły następujące miejsca:
I miejsce ZSZ Nr1 Dębica,
II miejsce ZS Nr2 Dębica,
III miejsce ZSE Dębica,
IV miejsce Szkoła Rzemieślnicza Pilzno.

Zawody powiatowe Licealiady w halową piłkę nożną chłopców odbyły się w hali sportowej przy ZS nr 2. Oprócz ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy wzięło udział 8 szkół: ZSE w Dębicy, II LO w Dębicy, ZS nr 2 w Dębicy, I LO w Dębicy, ZS nr 4 w Dębicy, Szkoła Rzemieślnicza w Pilźnie, ZS Pustków.

Opracował: mgr Wojciech Maruszak