Regulamin Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu dębickiego

Cele konkursu

• Motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego. - Pogłębianie wiedzy i doskonalenie znajomości języka angielskiego.
  • Rozpowszechnianie kultury i tradycji krajów anglojęzycznych.
  • Promowanie osiągnięć uczniów i ich nauczycieli.
  • Motywowanie szkół do podejmowania różnorodnych działań w zakresie pracy z uczniem zdolnym.
  • Nawiązanie lub pogłębienie już istniejącej współpracy między szkołami ponadpodstawowymi powiatu dębickiego oraz Zespołem Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy.

|Szczegóły w linku |

Tekst: Agnieszka Piękoś