Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas ósmych oraz gimnazjum

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego  dla uczniów klas ósmych oraz gimnazjum
Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas ósmych oraz gimnazjum

Dnia 5 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas ósmych oraz gimnazjum. W konkursie uczestniczyło 66 osób z 23 szkół podstawowych oraz gimnazjalnych powiatu dębickiego. Test konkursowy składał się ze 100 pytań i był podzielony na trzy części: część leksykalno – gramatyczna, rozumienie tekstu pisanego oraz część sprawdzająca wiedzę dotyczącą Wielkiej Brytanii.

Po odpowiedzi na pytanie konkursowe, wszyscy uczestnicy wzięli udział w warsztatach:
Dziewczęta projektowały kartkę bożonarodzeniową metodą scrapbookingu.
Chłopcom zaprezentowano zasady działania drukarki 3D, robota przemysłowego oraz obrabiarki CNC.

Nazwiska zwycięzców:
I miejsce - Karolina Madej Miejskie Gimnazjum nr 1 w Dębicy
II miejsce - Maciej Brzeski Publiczna Szkoła Podstawowa w Borowej
III miejsce – Barbara Puzon Publiczna Szkoła Podstawowa w Czarnej

Zwycięzcy konkursu otrzymali cenne nagrody oraz dyplomy.

Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom. Zostały także rozlosowane nagrody pocieszenia.

Pani Magdalena Lenczowska i pani Agnieszka Piękoś – organizatorki konkursu – serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom i już dziś zapraszają na kolejną edycję konkursu, która odbędzie się w przyszłym roku.

Tekst:Agnieszka Piękoś