Festiwal nauki i rozrywki

Nasi uczniowie inspirowali do zdobywania wiedzy podczas Festiwalu nauki i rozrywki

31 maja w Publicznej Szkole Podstawowej nr 9 w Dębicy odbył się „Festiwal nauki i rozrywki”. W programie znalazły się pokazy naukowe połączone z eksperymentami. Uczniowie naszej szkoły prezentowali ciekawe, nowoczesne i przyszłościowe kierunki edukacji - grafikę komputerową, mechatronikę, budownictwo oraz przemysł mody z wizażem. Dodatkowo dla wszystkich uczniów, z okazji Dnia Dziecka, przygotowano szereg atrakcji. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Dębickiego.

Tekst: Joanna Doroba