21 marca 2018 r. Finał konkursu „Mechanik we wspomnieniach”

Nasza szkoła w tym roku obchodzi 80-lecie istnienia. Historia tych mu-rów sięga czasów przedwojennych. Przez te wszystkie lata uzbierała się całkiem spora społeczność naszych absolwentów. Oni tu spędzili swoje młode lata i wynieśli mnóstwo wspomnień. Aby choć niewielką część hi-storii tej szkoły, zapisanej w pamięci absolwentów ocalić od zapomnie-nia szkoła ogłosiła konkurs „Mechanik we wspomnieniach” i już przy-szedł czas na uroczyste jego rozstrzygnięcie. Uczniowie z gimnazjum mieli za zadanie wykonać pracę na temat „Mechanik we wspomnieniach absolwentów”. Mógł być to monolog, wywiad, zbiór anegdot czy komiks. Nadeszły pięknie wykonane dzieła, za które serdecznie dziękujemy za-równo wykonawcom jak i absolwentom, którzy podzielili się z Wami swoimi wspomnieniami. Z przyjemnością ogłaszamy zwycięzców, dla których nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Dębicy i Stowarzy-szenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 w Dę-bicy „SZANSA”.

1 miejsce: Aleksandra Lula 2 miejsce: Kacper Ciak 3 miejsce: Żmuda Alicja i Małgorzata Gaweł

21 marca 2018 r. Finał konkursu „Mechanik we wspomnieniach”

Gratulujemy! Piękne prace przygotowali także:
Emilia Petelę,
Aleksandra Rymut,