INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


Wycieczka do Tarnowskiej Odzieży

 

Wycieczka do Tarnowskiej Odzieży
Wycieczka do Tarnowskiej Odzieży

19 października 2017 roku uczniowie klas technik technologii odzieży zwiedzili Tarnowską Odzież. Jest to zakład od 65 lat wpisany w krajobraz polskiego przemysłu odzieżowego. Od początku swojego istnienia specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości garniturów, marynarek, kamizelek i spodni męskich.

Od kilku lat w ofercie jest również klasyczna linia konfekcji damskiej: garsonki, żakiety, płaszcze, spódnice i spodnie.

Firma specjalizuje się także w produkcji odzieży mundurowej dla szerokiego sektora branżowego z kraju i zagranicy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Firma unowocześnia technologię szycia i park maszynowy.

W wyposażeniu zakładu znajdują się maszyny i urządzenia szyjące takich znanych firm jak: Juki, Pfaff, Dürkopp, Kuris, Reece, Sussman oraz maszyny prasowalnicze firmy Brisay i Hoffman.

Celem tej wycieczki było zwiększenie wiedzy na temat produkcji przemysłowej oraz pokazanie uczniom nowoczesnych technik wytwarzania wyrobów odzieżowych począwszy od fazy wykroju do gotowego wyrobu.

Opiekunowie wycieczki: Halina Brzeska, Maria Kasprzyk i Edyta Matusik


Tekst: organizatorzy

GaleriaWRÓĆ