INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


Podsumowanie XI edycji dębickich Pól Nadziei
Podsumowanie XI edycji dębickich „Pól Nadziei”
Podsumowanie XI edycji dębickich „Pól Nadziei”

Na zaproszenie Stowarzyszenia Dębickie Hospicjum Domowe im. Jana Pawła II, już po raz jedenasty nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską kampanię „POLA NADZIEI”.

5 kwietnia 2016 roku odbyła się zbiórka funduszy w naszej szkole, natomiast w niedzielę 8 kwietnia wolontariuszki z Mechanika kwestowały na terenie Parafii Miłosierdzia w Dębicy.

Uzyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego dla podopiecznych Dębickiego Domowego Hospicjum.

25 maja odbył się finał XI edycji akcji „Pola Nadziei”. Uroczyste zakończenie odbyło się w budynku Domu Kultury „Kosmos”. W uroczystości licznie uczestniczyli wolontariusze, ich opiekunowie oraz zaproszeni goście. Podziękowania za ofiarność i zaangażowanie podczas akcji przekazał obecnym w swoim wystąpieniu Prezes Stowarzyszenia Dębickiego Hospicjum Domowego im. Jana Pawła II.

Na zakończenie rozdano nagrody laureatom konkursu plastycznego i literackiego.

Koordynatorzy akcji dziękują uczennicom z kl.3E T, które poświęciły swój czas i z dużym zaangażowaniem wzięły udział w kwestach. Z pewnością w przyszłym roku nie zabraknie wolontariuszy, którzy wezmą udział w kolejnej edycji akcji „Pola Nadziei”.


Opracowała: Małgorzata Wielgosz
WRÓĆ
ORGANIZACJE SZKOLNE
AGENDY SZKOLNE
LOSOWE ZDJĘCIE

ZdjęcieLINKI

Starostwo Powiatowe

PCEN

OKE

MEN

KO

Moodle System
Polski/Polish
Angielski/English
Niemiecki/Deutsch
page rank