Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Literackiego pod hasłem "Tę książkę poleciłbym koledze"

Podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Literackiego pod hasłem Tę książkę poleciłbym koledze

18 grudnia 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w podsumowaniu Międzyszkolnego Konkursu Literackiego pod hasłem "Tę książkę poleciłbym koledze", który był organizowany w Zespole Szkół Zawodowych nr 4 w Dębicy w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

W konkursie II miejsce zajął Jakub Lipa z klasy IIf, a III miejsce zajęli uczniowie Kacper Bielatowicz z kl. IIf i Krystian Czekański z klasy If. Nagrody również otrzymali uczniowie klasy If - Kamil Gawlik i Paweł Gąsior.

Tekst: Anna Zięba