Udział uczennic kierunku odzieżowego w Konkursie Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego
 Udział uczennic kierunku odzieżowego  w Konkursie Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego

W niedzielę 11.02.2018 roku w Dębicy odbył się Konkurs Uczniów Fryzjerstwa Województwa Podkarpackiego, podczas którego uczennice ZSZ Nr 1 Im. J. Pawła II wystąpiły w trzech pokazach mody. Zaprezentowane kolekcje powstały w ramach projektu edukacyjnego Dębicka Szkoła Mody w czasie zajęć praktycznych. W roli modelek wystąpiły Klaudia Nykiel, Karolina Klabacha, Daria Gwiżdż, Wiktoria Miela, Łucja Pytel, Kamila Dolot i Katarzyna Uryasz.

Atrakcją konkursu był pokaz fryzur ślubnych, w których wzięły udział również uczennice naszej szkoły Małgorzata Kocół, Amanda Ochab, Anna Czuchra, Wiktoria Damian i Wiktoria Kawalec. Modelki zachwyciły publiczność nie tylko fryzurami ale również sukniami ślubnymi.

Tekst i zdjęcia: Halina Brzeska i Edyta Matusik