Powiatowy Konkurs dla uczniów klas VII szkół podstawowych oraz II i III klas gimnazjów Mechanik we wspomnieniach
Mechanik we wspomnieniach

Serdecznie zapraszamy uczniów do włączenia się w obchody 80 – lecia Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy. Chcielibyśmy powspominać stare szkolne czasy. Absolwentów, którzy uczyli się w Mechaniku zapraszamy do podzielenia się wspomnieniami z czasów szkolnych.

Drodzy uczniowie klas VII oraz II i III gimnazjów. Znajdźcie w swoich środowiskach absolwentów Mechanika, porozmawiajcie z nimi i przygotujcie pracę na konkurs.

Tekst: Organizatorzy

Regulamin docx „Regulamin