V lekcja śpiewania pieśni patriotycznych pt. „Pieśnią uczcijmy Niepodległą”

Święto Niepodległości 11 listopada
V lekcja śpiewania pieśni patriotycznych pt. „Pieśnią uczcijmy Nieodległą”

W piątek 10 listopada 2017 r. w świetlicy szkolnej odbyła się V lekcja śpiewania pieśni patriotycznych pt. „Pieśnią uczcijmy Nieodległą”.

Cały dzień nasza szkoła rozbrzmiewała śpiewem. W ten wyjątkowy sposób uczciliśmy 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Dziękujemy Panu Dyrektorowi Wiesławowi Przybyszowi oraz Pani Jolancie Muter za przygotowanie młodzieży.

Szczególne podziękowania należą się naszemu fantastycznemu zespołowi muzycznemu, Strzelcom oraz uczniom, którzy przybliżyli nam genezę pieśni patriotycznych i historię związaną z odzyskaniem niepodległości.

Święto Niepodległości 11 listopada

Animacja wykonana przez Wiktora Kaczkę ucznia klasy 2D Technik cyfrowych procesów graficznych
Święto Niepodległości 11 listopada
Animacja wykonana przez Wiktorię Mazur uczennicę klasy 2D Technik cyfrowych procesów graficznych.

Zobacz jak świętujemy w Polsce dzień 11 listopada. Link do strony http://niepodlegla.dzieje.pl/

Święto Niepodległości 11 listopada
Animacja wykonana przez Karola Żelaznego ucznia klasy 3E Technik cyfrowych procesów graficznych.

TEKST I ZDJĘCIA: Katarzyna Madej
Stanisław Drapała