INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


PODSUMOWANIE ŚWIATOWEGO DNIA WODY

 

Logo
PODSUMOWANIE ŚWIATOWEGO DNIA WODY

W środę 22 marca 2017 roku w Centrum Handlowym „Raj” odbyło się podsumowanie Światowego Dnia Wody , który w tym roku obchodzony był pod hasłem „Dobra woda z kranu – pijemy Dębicką Kraniczankę”.

Logo

Organizatorem tego wydarzenia i sponsorem wszystkich nagród były Wodociągi Dębickie , współorganizatorami zaś Szkoła Podstawowa Nr 11 oraz Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II. W tym roku również w akcję włączyli się Niepubliczna Szkoła Weldon School i Niepubliczne Przedszkole Weldon Kids .Patronatem objął tę akcję Burmistrz Miasta Dębicy.

Logo

Na uroczystości nie zabrakło Burmistrza Miasta Dębicy pana Mariusza Szewczyka, wice – burmistrza pana Wojciecha Iwasieczko, prezesa Wodociągów Dębickich pana Jacka Gila, dyrekcji i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 11, dyrekcji i nauczycieli z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II , dyrekcji i nauczycieli z Weldon School, przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych , gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, rodziców, przedstawicieli prasy dębickiej oraz telewizji regionalnej.

Logo

Program obchodów był urozmaicony i ciekawy.

Na początek nagrodzono zwycięzców konkursów: plastycznego i na najciekawszy film nie tylko dyplomami, ale również wartościowymi nagrodami ufundowanymi przez Wodociągi Dębickie.

Logo

Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół przygotowali szereg atrakcji na to popołudnie. Na stoiskach znajdujących się w alejkach Galerii najmłodsi mogli zmienić swój wygląd, malując sobie twarz, ozdobić gipsowy domek według własnego pomysłu, a zainteresowani nowinkami technicznymi sterowali robotem Lego .

Logo


Logo

Dodatkową atrakcją były również dwa pokazy mody naszych uczennic z Dębickiej Szkoły Mody zatytułowane: „Kolekcja Złota Noc i Kolekcja lata 20 –te ,lata 30- te” i „Pomiędzy kolorami”, które zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem.

Logo


Logo

Wydarzenie to również wzbogaciły wystąpienia dzieci z przedszkola i szkoły Weldon. Wykonały one program artystyczny „Czysta woda” oraz pokaz Eko Mody w koszulkach, które zostały zaprojektowane i wykonane z młodzieżą naszej szkoły podczas warsztatów .

Logo


Logo

Dodatkową atrakcją przyciągającą nie tylko dzieci, ale i dorosłą część publiczności były pokazy doświadczeń chemiczno-fizycznych z wodą oraz degustacja Dębickiej Kraniczanki. Wszystkim , którzy włączyli się w przygotowanie tego święta serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że propagowanie takich akcji stanie się już tradycją naszego miasta.

Logo


Logo

Tekst: Marzena Rzucidło - Kołtun
Zdjęcia: uczennice z klasy 2E technik cyfrowych procesów graficznych
Weronika Siwula, Wiktoria Siwula, Gabriela Wodzień, Izabela Żurek

Logo


GaleriaWRÓĆ
ORGANIZACJE SZKOLNE
AGENDY SZKOLNE
LOSOWE ZDJĘCIE

ZdjęcieLINKI

Starostwo Powiatowe

PCEN

OKE

MEN

KO

Moodle System
Polski/Polish
Angielski/English
Niemiecki/Deutsch
page rank