Mikołaj na oddziale dziecięcym w dębickim szpitalu
Mikołaj na oddziale dziecięcym w dębickim szpitalu

W dniu 7 grudnia 2016 r uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II odwiedzili oddział dziecięcy dębickiego szpitala. Uczniowie w składzie: Dominik Czyż, Eryk Haptaś, Patryk Fis, Dawid Sobczyk oraz Damian Podgóski wraz z ks. Bronisławem Zielińskim sprawili, że pojawiły się uśmiechy na dziecięcych twarzach. Na oddziale znajduję się ok 20 dzieci, każde z nich dostało prezent. W rolę Mikołaja wcielił się Dominik Czyż. Reakcje dzieci były przeróżne, od strachu i płaczu po nieopisaną radość. Obdarowany został także personel dziecięcego oddziału ogólnego. Wizycie Mikołaja towarzyszyło wspólne kolędowanie. Ten miły gest oraz muzyka wniosły radość i zapewne długo zapadną w pamięci obdarowanym.

Opiekun: Gabriela Grzyb