Silesia Championship III, Training and educations days
Silesia Championship III, Training and educations days

Dnia 16 grudnia 2016 nasi uczniowie w składzie: Mateusz Rymut, Karol Napora, Filip Bielański, Daniel Kwarta, Dawid Pasiecznik wraz z opiekunem panem Jackiem Parys wzięli udział w imprezie Silesia Championship III, Training and educations days w Zespole Szkół Technicznych w Mikołowie. Impreza ta to połączenie rozgrywek drużyn z całej Polski w zespołowych e-turniejach gier komputerowych oraz program edukacyjny: pokazy z zakresu najnowszych technologii IT, warsztaty obejmujące m.in. programowanie, obsługę kompilatora i overclocking.

Turniej przyniósł wiele pozytywnych wrażeń, a uczniowie mogli zmierzyć się w konkurencjach turniejowych z najlepszymi 16 drużynami z całej Polski. Wyjazd sprawił uczniom oraz opiekunowi dużo satysfakcji, mamy nadzieję, że weźmiemy również udział w kolejnych rozgrywkach.

Opracowanie: Jacek Parys