INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


Uczennice klas technik technologii odzieży na Warsztatach Mody i Urody

 

Logo
Uczennice klas technik technologii odzieży na Warsztatach Mody i Urody

26 kwietnia 2017 roku w hotelu „Lord” w Dębicy odbyła się III Edycja Warsztatów Mody i Urody dla kobiet i mężczyzn z niepełną sprawnością zorganizowana przez Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Radość”.

Logo

Po raz kolejny w imprezie wzięły udział uczennice technikum kierunku technik technologii odzieży wraz z nauczycielkami Haliną Brzeską, Edytą Matusik, Lucyną Zagórską. Podczas warsztatów dziewczyny zaprezentowały kolekcje odzieży wyróżnione w ogólnopolskich konkursach odzieżowych.

Były to kolekcje „Złota noc” i „Pomiędzy kolorami” zaprojektowane przez Gabrielę Kazak oraz kolekcja z konkursu „Ubiór znakiem czasu, lata20 –te, lata 30 –te. Pokazy zostały entuzjastycznie przyjęte przez uczestników warsztatów i nagrodzone gromkimi brawami.

Uczennice zorganizowały również stoisko, przy którym pomagały dobrać ubiór indywidualnie do typu sylwetki, cery i koloru włosów. Mamy nadzieję, że nasz udział w warsztatach pomógł w propagowaniu pozytywnego wizerunku osób niepełnosprawnych.


Tekst: Lucyna Zagórska
Zdjęcia: Edyta Matusik

GaleriaWRÓĆ