Sukces naszych uczennic w XI Powiatowym Konkursie „Cywilizacja Miłości”

Sukces naszych uczennic w XI Powiatowym Konkursie „Cywilizacja Miłości”

25 maja w kościele pw. Ducha Świętego w Dębicy odbyło się uroczyste podsumowanie XI Powiatowego Konkursu „Cywilizacja Miłości”. Organizatorami konkursu był Zespół Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka oraz Parafia pw. Matki Bożej Anielskiej.

Tematyka konkursu nawiązuje do nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II, a tematem przewodnim w tej edycji była „NADZIEJA”. W konkursie, w kategorii obraz wzięły udział trzy uczennice naszej szkoły, a ich prace zostały docenione przez jury.

Natalia Zaręba ucz. kl. 3F zajęła I miejsce, Agata Jędrzejczyk ucz. kl. 3D zajęła III miejsce, a Natalia Ciak ucz. kl. 3F została wyróżniona.

Opiekunami uczennic były: p. Joanna Doroba i p. Katarzyna Madej. Gratulujemy naszym uczennicom i życzymy dalszych sukcesów!

TEKST I ZDJĘCIA: Katarzyna Madej