Konkurs wiedzy o św. Janie Pawle II rozstrzygnięty
Konkurs wiedzy o św. Janie Pawle II rozstrzygnięty

20 września 2016 r. odbyła się kolejna edycja konkursu dotycząca życia i pontyfikatu patrona naszej szkoły – Jana Pawła II. W poprzednich latach zwycięzcy byli wyłaniani na podstawie dostarczonych prac plastycznych, wierszy lub opowiadań. Tym razem konkurs miał formę pisemnego testu, po której nastąpiła część ustna. Do konkursu przystąpiło 52 uczniów. Mieli oni za zadanie odpowiedzieć na 40 pytań testowych. Największą ilość punktów zdobyła Amanda Gawlik, uczennica klasy 3 C. W nagrodę uczennica pojedzie na pielgrzymkę do Rzymu, która odbędzie się w dniach 19 – 25 października br.

Trzy kolejne osoby – Gabriela Kazak, Konrad Szwedo i Patryk Strączek - zdobyły taką samą liczbę punktów. Ww. uczestnicy przystąpili do części ustnej konkursu. Każda z tych osób odpowiedziała na trzy, wylosowane przez siebie pytania.

Po wysłuchaniu wszystkich wypowiedzi, komisja konkursowa ogłosiła zwycięzców:
I miejsce – Amanda Gawlik, kl. 3 C
II miejsce – Gabriela Kazak, kl. 4 E
III miejsce – Konrad Szwedo, kl. 1 B
Wyróżnienie – Patryk Strączek, kl. 4 D

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy a wszystkich uczniów zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku. Do zobaczenia.

opracowała: Agnieszka Piękoś