INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


„Mechanik” z wizytą w dębickich przedszkolach w ramach „Światowego Dnia Wody”

 

Logo
„Mechanik” z wizytą w dębickich przedszkolach w ramach „Światowego Dnia Wody”

Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy od 2010 roku, jako jedyna szkoła w powiecie, została przyjęta do ogólnopolskiego programu „Szkoła Humanitarna". Jego celem jest zwiększenie wiedzy uczniów z zakresu globalnych współzależności oraz kształtowanie zaangażowanych i odpowiedzialnych postaw względem otaczającego świata i zamieszkujących go ludzi.

Dlatego z wielką przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie do grona organizatorów( Szkoła Podstawowa Nr 11 i Wodociągi Dębickie sp.z o.o) tegorocznych obchodów Światowego Dnia Wody, który przypada na 22 marca i odbywać się będzie pod hasłem „Woda i Praca”.

Nasza szkoła skupiła swoją uwagę na najmłodszych mieszkańcach miasta. Uczniowie i nauczyciele przygotowali prezentację multimedialną, gry i zabawy interaktywne i wybrali się do dębickich przedszkoli: Nr ,7 i 12 oraz dwóch oddziałów przedszkolnych działających przy Szkole Podstawowej nr 10.

Dzieci miały okazję uczestniczyć w atrakcyjnych zajęciach, jak zawsze czynnie włączały się w zaproponowane przez nas zabawy, chętnie też przyjęły nagrody ufundowane przez Wodociągi Dębickie w postaci pięknych książeczek i pozowały do wspólnego zdjęcia.

Efekty naszej pracy z najmłodszymi będzie można zobaczyć na zdjęciach wystawionych podczas podsumowania obchodów „Światowego Dnia Wody” już w najbliższy poniedziałek 21 marca o godzinie 17°°, w Centrum Handlowym „Raj”.

Jako współorganizatorzy serdecznie zapraszamy.


Opracowała: Marzena Rzucidło - Kołtun

GaleriaWRÓĆ