INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


PODSUMOWANIE ŚWIATOWEGO DNIA WODY

 

Logo
PODSUMOWANIE ŚWIATOWEGO DNIA WODY

W poniedziałek 21 marca 2016 roku w Centrum Handlowym „Raj” odbyło się podsumowanie Światowego Dnia Wody , który w tym roku obchodzony był pod hasłem „Woda i Praca”.

Organizatorem tego wydarzenia i sponsorem wszystkich nagród były Wodociągi Dębickie , współorganizatorami zaś Szkoła Podstawowa Nr 11 oraz Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II. Patronatem objął tę akcję Burmistrz Miasta Dębicy.

Na uroczystości nie zabrakło Przewodniczącego Rady Miejskiej pana Szczepana Mroczka, Burmistrza Miasta Dębicy pana Mariusza Szewczyka, prezesa Wodociągów Dębickich pana Jacka Gila, dyrekcji i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 11, dyrekcji i nauczycieli z Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II , przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych , gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych, rodziców, przedstawicieli prasy dębickiej oraz telewizji regionalnej.

Logo

Program obchodów był urozmaicony i ciekawy.

Logo

Na początek nagrodzono zwycięzców dwóch konkursów: plastycznego (szkoły podstawowe) i fotograficznego (gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne) nie tylko dyplomami, ale również wartościowymi nagrodami ufundowanymi przez Wodociągi Dębickie.

Logo

Nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół przygotowali szereg atrakcji na to popołudnie. Na stoiskach znajdujących się w alejkach Galerii najmłodsi mogli zmienić swój wygląd, malując sobie twarz, ozdobić gipsowy domek według własnego pomysłu, a zainteresowani nowinkami technicznymi sterowali robotem Lego .

Logo

Dodatkową atrakcją były również dwa pokazy mody naszych uczennic z Dębickiej Szkoły Mody zatytułowane: „Klasyczna prowokacja” i „Suknie wieczorowe” , które zostały przyjęte z wielkim entuzjazmem.

Wszystkim , którzy włączyli się w przygotowanie tego święta serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że propagowanie takich akcji stanie się już tradycją naszego miasta.

Logo

Logo

Tekst: Marzena Rzucidło - Kołtun

GaleriaWRÓĆ
ORGANIZACJE SZKOLNE
AGENDY SZKOLNE
LOSOWE ZDJĘCIE

ZdjęcieLINKI

Starostwo Powiatowe

PCEN

OKE

MEN

KO

Moodle System
Polski/Polish
Angielski/English
Niemiecki/Deutsch
page rank