W niedzielę 26 września uczniowie, z panią dyrektor Bożena Zielińską i kierownikiem warsztatów szklonych panem Pawłem Miłoszem, wzięli udział XXXIV Diecezjalnej Pielgrzymce Apostolatu Trzeźwości do sanktuarium św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Szczepanowie. Mszy św. przewodniczył ks. prał. Zbigniew Guzy dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Trzeźwości i Osób Uzależnionych tarnowskiej kurii. Po mszy św. młodzież naszej szkoły przedstawiła dla uczestników pielgrzymki spektakl profilaktyczny „Sąd nad alkoholem”. Miał on na celu uświadomienie, jak bardzo alkohol niszczy nasze zdrowie, nasze relacje rodzinne i społeczne – że jest największym wrogiem w dążeniu do pięknego życia.

OPIEKUN GRUPY: Wiesław Przybysz