INFORMACJE
Informator Gimnazjalisty
KALENDARZ
Odwiedziło nas już:
Liczniki
osób.


Podsumowanie IX edycji dębickich "Pól Nadziei"

 

Logo
Podsumowanie IX edycji dębickich "Pól Nadziei"

Na zaproszenie Stowarzyszenia Dębickie Hospicjum Domowe im. Jana Pawła II, już po raz dziewiąty nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską kampanię "POLA NADZIEI".

3 kwietnia 2016roku, w niedzielę wolontariuszki z Mechanika kwestowały na terenie Parafii Miłosierdzia w Dębicy, natomiast 12 kwietnia odbyła się zbiórka funduszy w naszej szkole.

Uzyskane środki finansowe zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego dla podopiecznych Dębickiego Domowego Hospicjum. 20 maja odbył się finał IX edycji akcji "Pola Nadziei”. Uroczyste zakończenie odbyło się w budynku Domu Kultury ,,Śnieżka”. W uroczystości licznie uczestniczyli wolontariusze, ich opiekunowie, dyrektorzy szkół oraz zaproszeni goście. Podziękowania za ofiarność i zaangażowanie podczas akcji przekazał obecnym w swoim wystąpieniu Prezes Stowarzyszenia Dębickiego Hospicjum Domowego im. J. Pawła II ks. prałat Józef Dobosz.

Logo

Logo

Logo

Logo

Logo

Logo

Na zakończenie rozdano nagrody laureatom konkursu plastycznego i literackiego. Szkolni koordynatorzy akcji dziękują uczennicom z kl.1E T, które poświęciły swój czas i z dużym zaangażowaniem wzięły udział w kwestach. Są to: Lidia Głaz, Karolina Klabacha, Paulina Papiernik, Weronika Siwula, Wiktoria Siwula i Gabriela Wodzień.

Z pewnością w przyszłym roku nie zabraknie wolontariuszy, którzy wezmą udział w kolejnej edycji akcji "Pola Nadziei".Opracowały: Halina Nowak
Małgorzata Wielgosz

GaleriaWRÓĆ