„ODZIEŻÓWKA” na DNIACH DĘBICY

„ODZIEŻÓWKA” na DNIACH DĘBICY

Uczennice klas pierwszej, drugiej i trzeciej kierunku technik technologii odzieży uświetniły tegoroczne Dni Dębicy. Wystąpiły w roli modelek prezentując kolekcję i sukienki, które w tym roku szkolnym były finalistkami Ogólnopolskich Konkursów Szkół Mody oraz kolekcję „Cudowne lata 50.” która powstała w ramach projektu edukacyjnego Dębickiej Szkoły Mody.

Mechanik reprezentowały : Martyna Ciszek, Amanda Ochab, Karolina Klabacha, Elżbieta Poloczek, Małgorzata Kocół, Łucja Pytel, Gabriela Kazak, Anna Czuchra, Nikola Fic, Dagmara Woźna.

Pokazy bardzo się spodobały licznej widowni, zgormadzonej na dębickim rynku, nagrodzili je gromkimi brawami. Gratulujemy dziewczynom zwłaszcza, że dla części z nich był to debiut w roli modelek!!!

Tekst: Lucyna Zagórska