W Izbie Patrona odbyło się 85 spotkanie z Janem Pawłem II

W Izbie Patrona odbyło się 85 spotkanie z Janem Pawłem II

W Izbie Patrona 19.11.2015 odbyło się 85 spotkanie z Janem Pawłem II. Dotyczyło ono Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się w Częstochowie w 1991r. i w Denver 1993r. Spotkanie zostało przygotowane przez uczniów klasy 2C pod opieką Ewy Reguły nauczycielki j. polskiego.

Młodzież opracowała dwie prezentacje multimedialne, uwzględniające najważniejsze przesłania wypowiedziane przez Jana Pawła II, orędzia, hymny opracowane na poszczególne Dni Młodzieży oraz świadectwa wypowiedziane przez ludzi młodych z różnych stron świata. Prezentacje zmontowane przez Michała Majkowskiego, Oskara Matyję, Dominika Pietruchę, Mateusza Parata oraz scenariusz spotkania napisany przez Piotra Pisarczyka w wykonaniu Amandy Gawlik spotkały się z aplauzem uczniów klasy 2A i klasy 3E. Spotkanie dodatkowo zostało wzbogacone przez refleksje pani Jolanty Muter i ks. Stanisława Kołodzieja i pana Jerzego Kuli. Wszyscy uczestnicy spotkania wpisali się do księgi pamiątkowej.

Opracowała: Ewa Reguła
Zdjęcia: Jerzy Kula