POWIATOWA LICEALIADA CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ 24 marca 2015 reprezentacja ZSZ NR 1 im. Jana Pawła II w Dębicy zajęła II miejsce w turnieju halowej piłki nożnej chłopców
POWIATOWA LICEALIADA CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ
24 marca 2015 reprezentacja ZSZ NR 1 im. Jana Pawła II w Dębicy zajęła
II miejsce w turnieju halowej piłki nożnej chłopców

Na zdjęciu stoją: Marcin Balasa 4R, Damian Wrona3h, Kamil Brzostowski 4M, Sławomir Gąsior 4M, Hubert Zagórski 2B,Dawid Szczepanik 2C,Jakub Czapiga 4R, Michał Dragan 4R, Tomasz Draguła2g, Szymon Żurek 1E, Kamil Nylec 3h. Opiekun: nauczyciel wychowania fizycznego mgr Wojciech Maruszak.

Za zajęcie II miejsca w tych zawodach ZSZ NR 1 otrzymał 20 pkt.
Wyniki reprezentacji naszej szkoły podczas gier:
W grupie eliminacyjnej: ZSZ Nr 1 – Szkoła Rzemieślnicza Pilzno: 4-1, ZSZ Nr 1 – LO Pilzno: 0-1.
Szkoła Rzemieślnicza Pilzno – LO Pilzno 1-0.
W grupie finałowej: ZSZ Nr1 – ZS Nr 2:0-1,ZSZ Nr1 – I LO: 0-0, ZS Nr 2 – I LO: 1-0.
O zajęciu II miejsca rozstrzygnęła seria rzutów karnych, w których lepsi okazali się reprezentanci ZSZ Nr 1 wygrywając z I LO 2-0. Dwa rzuty karne obronił Marcin Balasa (4R).
Bramki zdobyli:Jakub Czapiga 4R (2 bramki), Damian Wrona 3h(1 bramka), Kamil Nylec3h (1 bramka).

W turnieju halowej piłki nożnej chłopców, który odbył się już po raz dziewiąty w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Jagiełły,oprócz ZSZ Nr 1 im. Jana Pawła IIw Dębicy,wzięło udział 9 szkół: ZSE w Dębicy, II LO w Dębicy, ZS Nr 2 w Dębicy,I LO w Dębicy, ZS Nr 4 w Dębicy, Szkoła Rzemieślnicza w Pilźnie, LO Pilzno, ZS w Brzostku, ZS Pustków.

Zespół Szkół Zawodowych Nr1 im. Jana Pawła II w Dębicy w halowej piłce nożnej chłopców w ciągu dziewięciu lat zdobył pięć razy I miejsce, trzy razy II miejsce i raz IV miejsce.

Opracował: Wojciech Maruszak