Młodzi głosują – wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego
Młodzi głosują – wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

Dnia 16 października 2014 roku w Zespole Szkół Zawodowych Nr 1 im. Jana Pawła II w Dębicy odbyły się powszechne, równe, bezpośrednie, tajne i większościowe wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego.

Do walki o stanowisko przewodniczącego Rady Samorządu Uczniowskiego przystąpiło sześciu kandydatów:
* Dominika Cieśla -uczennica klasy I F
* Patryk Gawle- uczeń klasy II A
* Gabriela Grzyb -uczennica klasy II D
* Wioleta Mroczek.- uczennica klasy I D
* Magdalena Tomasik – uczennica klasy I F
* Natalia Zaręba – uczennica klasy I F
Nad przebiegiem wyborów czuwała Komisja Wyborcza w składzie: Stanisław Górzan, Arkadiusz Kisiel, Jan Leja.

Przewodniczącym Rady Samorządu Uczniowskiego na lata 2014 / 2016 został wybrany Patryk Gawle, który zdobył największą ilość głosów. Zastępcą przewodniczącego została wybrana Magdalena Tomasik. Pozostali kandydaci wchodzą w skład Rady Samorządu Uczniowskiego. Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów. Nie zawiedźcie swoich wyborców!

Tekst: Jolanta Muter
Zdjęcia: Jerzy Kula